Główna |Tenis Klub |


Profil użytkownika: Ekaterina

To są tylko podstawowe informacje na temat profilu tenisisty Ekaterina, który szuka sparing partnera do gry w tenisa ziemnego. Jeżeli szukasz kogoś z kim mógłbyś grać w tenisa to zarejestruj się w wirtualnej społeczności dla tenisistów. Aby skontaktować się z użytkownikiem Ekaterina i zaproponować mu grę w tenisa zaloguj się.

Imię Ekaterina
Wiek 45
Województwo małopolskie
Miasto Kraków
Płeć Kobieta
Data ostatniego
logowania
2013-05-15 23:52:29

Aby zobaczyć szczegółowe informacje na temat profilu tenisisty Ekaterina zaloguj się. Jeżeli jeszcze nie masz konta możesz założyć je tutaj.

Dodatkowe informacje o użytkowniku:

Witam! Mam rezerwację kortu na Politechnice (al.Jana Pawła), ale ostatnio nie mam szczęścia do znalezienia partnera do gry. Kort: sztuczna trawa, bardzo dobry stan, szatnia, prysznic, tylko 25zł (po 12,50 od osoby!) Czas: wtorki g.10:00-11:00 (tylko ten termin, bo wtedy mam rezerwację!) Poziom: raczej średni. Regularnie gram z trenerką, ale nie jestem jakąś super tenisistką ;) Umiem grać, ale nie mam dobrej kondycji, dlatego wolę raczej średnie tempo gry. Może być osoba w wieku 50-60 lat (mam 35), ale znająca techniczne podstawy tej gry. Osobom, bezskutecznie probującym trafić piłkę i niemającym żadnego doświadczenia w tenisie z góry dziękuję :D Zależy mnie na znalezieniu kogoś do REGULARNEJ gry w podanych terminach w okresie maj-czerwiec-lipiec już od 5.05!