Główna |

Turniej Tenisowy Pekao Open w Szczecinie przez kolejne 3 lata

Napisany przez Redakcja TenisZiemny.info

Bank Pekao SA już po raz 16 jest partnerem Międzynarodowego Turnieju Tenisowego Mężczyzn ATP Pekao Open, który odbędzie się w dniach 16 - 21 września w Szczecinie.

Bank jako dotychczasowy sponsor tytularny Pekao Open postanowił podpisać z organizatorami kolejną 3-letnią umowę o współpracy. Dla Banku bardzo ważny jest rozwój samego Turnieju jak i miasta Szczecin, dlatego ogromnie cieszy nas fakt, że pozostali partnerzy w tym roku zwiększyli swoje zaangażowanie w rozwój Pekao Open.

Jestem przekonany, że turniej tenisowy w Szczecinie stoi na mocnych nogach, dzięki czemu przez najbliższe lata impreza ta będzie mogła stale się rozwijać. - mówi Jan Krzysztof Bielecki, prezes Zarządu Banku Pekao SA. Teraz więc pozostaje nam tylko życzyć sobie, aby nie zawiedli nas tenisiści - a w szczególności polscy zawodnicy - oraz pogoda, która podczas turnieju była przez ostatnich kilka lat fenomenalna.

Bank konsekwentnie promuje wielki tenis w Polsce w przekonaniu, że sport ten łączy w sobie piękne widowisko i emocję oraz promocję uniwersalnych wartości, takich jak wytrwałość i fair play. W tym roku Bank był również sponsorem i Oficjalnym Bankiem Turnieju pokazowego kobiet Suzuki Warsaw Masters, który odbył się w maju na kortach Warszawianki.

Pekao Open |