Główna |

Charytatywna licytacja tenisowa

Napisany przez Redakcja TenisZiemny.info

W duchu sportowej rywalizacji, polscy artyści i sportowcy rzucają wyzwanie wszystkim miłośnikom tenisa! Za pośrednictwem portalu Allegro.pl, każdy zainteresowany może wziąć udział w licytacji jednego z meczy. Dochód z licytacji zostanie w całości przekazany na rzecz Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Masz czas tylko do 24 września 2008. Czy odważysz się podjąć wyzwanie?

Artyści i sportowcy, biorący udział w turnieju tenisowym Roca Open 2008 zaangażowali się w pomoc Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Wśród licytowanych nagród znalazły się mecze z aktorami: legendarnym aktorem teatralnym i filmowym Janem Englertem, znanym z serialu „Klan” Dariuszem Lewandowskim oraz członkiem kabaretu RAK – Krzysztofem Respondkiem. Udział w licytacji stanowi niepowtarzalną okazję, aby zmierzyć się z osobistościami polskiego show-biznesu.

Dla wielbicieli tenisa przygotowana została jeszcze jedna wyjątkowa nagroda: Trening z Mariuszem Fyrstenbergiem. Możliwość podnoszenia kwalifikacji tenisowych pod okiem Mariusza Fyrstenberga to nie lada gratka dla fanów tego sportu. Spotkanie z pewnością na długo zapisze się w pamięci zwycięzcy licytacji, a może wygra on kilka piłek ze znanym tenisistą.

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski to najlepszy tenisowy męski debel w Polsce i jeden z najlepszych tenisowych duetów na świecie. Zdeterminowani i nastawieni na sukces, od 2006 roku są nieprzerwanie w światowej czołówce tenisistów. Utalentowani polscy sportowcy, klasyfikowani na 8. miejscu w rankingu ATP Doubles Rank, reprezentowali Polskę w Pucharze Davisa oraz podczas Olimpiady w Atenach i Pekinie. Na swoim koncie mają wiele tenisowych sukcesów, a w planach wiele meczy do rozegrania.

Mecze z przedstawicielami świata sportu i estrady zostały przeznaczone na licytację zorganizowaną w ramach II Mistrzostw Polski Artystów w Tenisie Roca Open 2008. Pieniądze zebrane podczas akcji zostaną przekazane na rzecz małych podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Licytacja rozpoczęła się 10 września 2008 roku na portalu Allegro.pl. Przez dwa tygodnie pod adresem www.allegro.pl/roca_open każdy z uczestników licytacji będzie miał okazję wybrać i wylicytować jeden z meczy oraz wiele innych nagród związanych z tenisem.