Główna |

Noworoczne tenisowe życzenia

Napisany przez Redakcja TenisZiemny.info

Redakcja serwisu tenisowego www.TenisZiemny.info składa najserdeczniejsze noworoczne życzenia wszystkim naszym użytkownikom.

Jako że nadszedł koniec roku wypadałoby podsumować to co się wydarzyło w naszym serwisie oraz zaplanować sobie noworoczne postanowienia.

Podsumowanie roku 2008


1. Najważniejszym wydarzeniem było stworzenie tenis klubu, czyli platformy komunikacyjnej przy pomocy, której tenisiści mogą wyszukiwać sparing partnerów i umawiać się z nimi na mecze tenisowe. W chwili obecnej mamy ponad 300 aktywnych tenisistów z całej Polski.

2. Została uruchomiona baza sprzętu tenisowego, w której można porównywać rakiety tenisowe różnych producentów. Jest to największa baza sprzętu tenisowego w polskim internecie

3. Stworzyliśmy również specjalny dział dla trenerów tenisa w którym mogą umieszczać się swoje profile. Dzięki temu trenerzy tenisa mają ułatwiony dostęp do osób, które chcą się nauczyć grać w tenisa.

4. Zaczęliśmy publikować na bieżąco informacje z turniejów tenisowych.

5. Rozpoczęliśmy na bieżąco publikować rankingi ATP i WTA

Co nowego w TenisZiemny.info w 2009 rokuW nowym roku możecie oczekiwać nowych funkcjonalności w serwisie tenisowym. W chwili obecnej nie chcemy jeszcze zdradzać co to będzie :). Jedyne co możemy powiedzieć to nie będzie nowości aż tak dużo. Zamierzamy skoncentrować się na ulepszeniu dotychczas dodanych funkcji.

Niech nowy rok tenisowy przyniesie wam jeszcze więcej sukcesów niż poprzedni nie tylko na kortach tenisowych, ale również w życiu prywatnym.

Redakcja
TenisZiemny.info