Główna |

Fed Cup. Domachowska przegrała z Yanina Wickmayer.

Napisany przez Wojtek

Marta Domachowska wygrała pierwszego seta z Yanina Wickmayer. Statystyki pierwszego seta były bardzo zbliżone obu zawodniczek, lecz to jednak Domachowska potrafiła zachować zimną krew i doprowadzić w 9 gemie spotkania do przełamania, które zadecydowało o wygranym secie. Polka bez problemu utrzymała przewagę do końca seta.
W drugim secie Wickimayer przełamała Polkę już w 2 gemie co dało jej prowadzenie już 3-0 na początku spotkania. Domachowska nie potrafiła jej przełamać w żaden sposób i przegrała 2 seta 6-1.
Trzeci set pokazał, że to jednak Wickimayer jest lepszą zawodniczką i przełamanie na jej korzyść padło już w 3 gemie i ostatnim, co dało wynik 2-1 w setach dla Wickmayer

Wyraź swoje zdanie na ten temat na forum

Podyskutuj o wiadomości Fed Cup. Domachowska przegrała z Yanina Wickmayer. na forum tenisowym!