Główna |

Brychta i Jaroszewski w finale gry podwójnej mężczyzn! – trzeci dzień Orlen Polish Open 2010

Napisany przez Redakcja TenisZiemny.info

Mecze na świeżym powietrzu, trzeciego dnia turnieju stały pod wielkim znakiem zapytania. Korty co prawda były przykryte plastikową folią podczas potężnej nawałnicy jaka przeszła nad Płockiem w środowe popołudnie, ale do rana nie było wiadomo czy rozgrywek nie trzeba będzie przenieść na halę.

Gdy dotarliśmy rano na stadion im. Kazimierza Górskiego, wszyscy zadawali sobie jedno pytanie - czy uda się doprowadzić korty do stanu używalności po wielkiej burzy? Po świetnie wykonanej pracy przez całą ekipę techniczną, udało się. Ponad godzinne opóźnienie, ale ostatecznie turniej nadal rozgrywany był na świeżym powietrzu i co najważniejsze dziś pogoda dopisała i praktycznie przez cały dzień świeciło słońce.

W pierwszym meczu dzisiejszego dnia Frederic Cazeaudumec (Francja) pokonał po bardzo zaciętym meczu w dwóch setach (7/6(tie-break 7:3), 6/2) Piotra Jaroszewskiego (SIKT Płock). Wydawało się, że zacięte będzie również spotkanie Frederic Cattaneo (Francja) – Gordon Ried (Wlk. Brytania), ale ten pierwszy bez problemów ograł rywala 6/1, 6/0.

Jednak co by się nie działo, to wszystkie mecze przyćmiło spotkanie półfinałowe gry podwójnej mężczyzn. Miroslav Brychta (Czechy) i Piotr Jaroszewski (SIKT Płock) pokonując w dwóch setach Frederic’a Cazeaudumec (Francja) i Lahcen’a Majdi (Francja) 6/4, 6/3. Jest to wielki sukces pary polsko-czeskiej. Jutro czeka ich finał, w którym zmierzą się z Frederic’iem Cattaneo(Francja) i David’em Phillipson(Wlk. Brytania).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stadion im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Wyraź swoje zdanie na ten temat na forum

Podyskutuj o wiadomości Brychta i Jaroszewski w finale gry podwójnej mężczyzn! – trzeci dzień Orlen Polish Open 2010 na forum tenisowym!

Powiązane tenis wiadomości:

Orlen Polish Open |