Główna |

Brychta iJaroszewski zwycięzcami gry Deblowej Orlen Polish Open 2010

Napisany przez Redakcja TenisZiemny.info

W przedostatnim dniu turnieju odbyły się wszystkie półfinały i finały poza najważniejszą kategorią turnieju, czyli gry pojedynczej mężczyzn.

Na samym początku dnia zostali wyłonieni sobotni finaliści i rozstrzygnięte zostały finały gry pojedynczej mężczyzn Quad, turnieju drugiej kategorii mężczyzn w grze pojedynczej, gry pojedynczej kobiet oraz turnieju pocieszenia mężczyzn.

Jednak największe emocje miały przynieść publiczności dwa finały meczów deblowych. Pierwszy zakończył się mecz pań, w którym Christine Schoenn (Francja) i Arlette Racineux (Francja) bardzo gładko rozprawiły się z Polkami Judytą Olszewską (SIKT Płock) i Katarzyną Wojcieszak (Spartakus Koźmin Wlkp.) 6/3, 6/0.

Drugi mecz pomiędzy parami Miroslav Brychta(Czechy)/Piotr Jaroszewski (SIKT Płock) i Frederic Cattaneo(Francja)/David Phillipson(Wlk. Brytania) był meczem jak najbardziej godnym finału. Pierwszy ponad godzinny set zakończył się na korzyść pary polsko – czeskiej. W kolejnym secie ku zdziwieniu publiczności padł wynik 1/6 i o wszystkim miał zadecydować tie-break i w nim kibice na brak emocji narzekać nie mogli, zresztą wynik 16/14 mówi sam za siebie.

Miroslav Brychta (Czechy) i Piotr Jaroszewski (SIKT Płock) zwyciężyli turniej gry podwójnej mężczyzn!

Wyraź swoje zdanie na ten temat na forum

Podyskutuj o wiadomości Brychta iJaroszewski zwycięzcami gry Deblowej Orlen Polish Open 2010 na forum tenisowym!

Powiązane tenis wiadomości:

Orlen Polish Open |