Główna |

BRYZA CUP 2011

Napisany przez Redakcja TenisZiemny.info

Już niedługo Juratę zapełnią wielbiciele rywalizacji na kortach tenisowych i pasjonaci gry w tenisa w doborowych towarzystwie! Niepowtarzalny klimat sportu w Hotelu Bryza & SPA doceniany jest już od kilkunastu lat przez wiele znanych i opiniotwórczych osób ze świata sportu, biznesu i kultury.

Tegoroczny turniej odbędzie się w dniach 21-23.07.2011 i 4-6.08.2011. Wzorem lat ubiegłych w każdej edycji udział wezmą zarówno goście hotelowi, turyści wypoczywający w Juracie i okolicach, jak i amatorzy tenisa, którzy przyjadą specjalnie, aby poczuć smak sportowej rywalizacji w znanym miejscu nad samym brzegiem morza.

Hotel Bryza Resort & Spa w Juracie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w prestiżowym turnieju tenisowym, który rozgrywany będzie na kortach kompleksu hotelowego w następujących kategoriach:

Dzieci do lat 12
Młodzież 13-17 lat
Kategoria męska 18-50
Kategoria kobiet
Panowie 50 +
Debel damski
Debel męski

Zwieńczeniem lipcowej i sierpniowej tury sportowych zmagań będzie uroczysty bankiet (23.07 i 06.08) w Restauracji letniej „Markiza” z widokiem na morze. Nagrody zwycięzcom wręczy sam właściciel hotelu Pan Zbigniew Niemczycki. Uczestnicy turnieju, zaproszone osoby, sponsorzy i media będą mieli okazję spróbować wyśmienitego poczęstunku przygotowanego pod okiem Szefa Kuchni Andrzeja Bałdygi. Klimat tego unikalnie położonego miejsca poza daniami z ryb i owoców morza, uświetni również specjalnie ułożona na tę okazję muzyka.
Spędź aktywnie weekend w magicznym miejscu!


Zapisy oraz wszelkie informacje prowadzone są w recepcji Hotelu Bryza w Juracie
(tel. kontaktowy 58/675-51-00)

Strona internetowa hotelu Bryza

Wyraź swoje zdanie na ten temat na forum

Podyskutuj o wiadomości BRYZA CUP 2011 na forum tenisowym!

Bryza Cup |