Główna |

Relacja z I tury Bryza Cup 2011

Napisany przez Redakcja TenisZiemny.info

I tura tegorocznego turnieju tenisowego „Bryza Cup 2011” już za nami! Pasjonaci tenisa i żółtej piłeczki po raz osiemnasty już poczuli smak rywalizacji i niepowtarzalny klimat sportu w Hotelu Bryza & SPA. Tenis w modnym kompleksie hotelowym nad samym morzem w otoczeniu celebrytów i znanych osób ze świata kultury, biznesu i sportu to nie lada atrakcja.

Rozgrywki rozpoczęły się już z samego rana w czwartek 21 lipca. Przy sprzyjającej letniej aurze i wspaniałym dopingu kibiców, zawodnicy nie schodzili z kortu do wieczora. Nawet kapryśna pogoda drugiego dnia nie zraziła uczestników do walki o pierwsze miejsca w turnieju. Przy niemalejącej publiczności, gry odbywały się na krytym korcie tenisowym również w sobotę. Ostatniego dnia napięcie i aura sportowej walki sięgnęły zenitu podczas finałowych rozgrywek.

Uwieńczeniem gier finałowych był uroczysty bankiet w restauracji letniej „Markiza” przy zachodzie słońca. Nagrody dla najlepszych zawodników tradycyjnie wręczył właściciel hotelu Pan Zbigniew Niemczycki, osobiście dziękując zawodnikom za udział oraz sponsorom i patronom medialnym za współpracę przy organizacji turnieju. Natomiast Gościem Specjalnym bankietu był Radosław Sikorski, Minister Spraw Zagranicznych, który wręczył zawodnikom puchary. Nagrody rzeczywiście robiły wrażenie… Aparaty cyfrowe, torby i rakiety tenisowe, luksusowe zegarki i pendrive’y, ekskluzywne krawaty, rejsy motorówką, skuterem wodnym, łodzią żaglową, pobyty w hotelach SPA oraz kosmetyki luksusowych marek to tylko niektóre z atrakcyjnych nagród.

Dodatkową atrakcją uroczystego bankietu był pokaz i degustacja whisky zorganizowany dzięki uprzejmości Domu Whisky. Przy miłej oprawie muzycznej i wyśmienitemu poczęstunkowi przygotowanemu specjalnie przez szefa kuchni Andrzeja Bałdygę, uczestnicy oraz zaproszeni goście bawili się wspaniale.

Wyraź swoje zdanie na ten temat na forum

Podyskutuj o wiadomości Relacja z I tury Bryza Cup 2011 na forum tenisowym!

Powiązane tenis wiadomości:

Bryza Cup |