Główna |

Agnieszka Radwańska wygrała z Jan-Yung Chan

Napisany przez Redakcja TenisZiemny.info

W pierwszej rundzie turnieju olimpijskiego w Pekinie Agnieszka Radwańska wygrała z Jan-Yung Chan.

Agnieszka błyskawicznie wygrała pierwszego seta. Wygrała pięć gemów z rzędu, Tajwanka wygrała swoje podanie, następnie Agnieszka zakończyła seta.

Drugi set był już na wyrównanym poziomie. Agnieszka wygrała go dopiero po rozegraniu tie-breaka. Radwańska zdobyła pierwszego gema, natomiast potem straciła pięć gemów pod rząd. Na szczęście Polka doprowadziła do stanu 5:5, później 6:6 i zwyciężyła w tie-braku 8-6. Mecz trwał ponad półtorej godziny.

Radwańska miała rozegrać mecz już wczoraj. Jak informowaliśmy powodu obfitych opadów deszczu, mecz został przełożony na dzisiaj.

W kolejnej rundzie Agnieszka Radwańska zagra przeciwko Włoszce Francesce Schiavone.