Główna |

Mistrzostwa Polski Artystów w Tenisie Roca Open 2008

Napisany przez Redakcja TenisZiemny.info

W pierwszy weekend września odbędą się II Mistrzostwa Polski Artystów w Tenisie Roca Open 2008. Do rywalizacji na kortach tenisowych Śródmiejskiego Ośrodka Rekreacyjnego SOLEC w Warszawie staną największe gwiazdy polskiej sztuki i kultury. Ideą, która przyświeca przedsięwzięciu, jest promocja aktywnego stylu życia oraz pomoc potrzebującym. Głównym sponsorem turnieju jest firma Roca, światowy lider w branży wyposażenia łazienkowego.

Mistrzostwa Polski Artystów w Tenisa Roca Open to wyjątkowy turniej tenisowy, w którym udział biorą znani aktorzy, malarze, prezenterzy i reżyserzy. Pomysłodawcą i jednocześnie głównym sponsorem turnieju jest firma Roca Polska.

W tenisowe szranki staną m.in. Katarzyna Chrzanowska, Tomasz Bednarek, Piotr Cyrwus, Urszula Dudziak, Jan Englert, Piotr Gąsowski, Dorota Stalińska, Tomasz Stockinger, Karol Strasburger, Janusz Zaorski i wielu innych. Sportowym zmaganiom będzie towarzyszyła licytacja, z której dochód zostanie przekazany na leczenie małych podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.